KADIKÖY´DE VEFA GECESİ
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen ve kuruluşundan günümüze kadar görev yapmış olan teşkilat mensupları Vefa Gecesi´nde buluştu.
Tarih: 19.1.2019 13:04:56

31 Mart yerel seçimlerine hazırlıklar sürerken, Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen,  kuruluştan bugüne kadar 3 kademe teşkilat mensupları Ataşehir Öğretmen Evi´nde düzenlenen Vefa Gecesi´nde buluştu. Geceye Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, İstanbul Milletvekilleri Osman Boyraz, Serkan Bayram, İlçe Başkanı Av. Aydoğan Ahıakın, Belediye Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz, İl Yönetim Kurulu üyesi Av.Akın İlhan, Kurucu ilçe Başkanı Ömer Abamor ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

 

KADIKÖY BELEDİYESİ EN FAZLA PAY ALAN BELEDİYELERDEN BİRİ

Görev ve makamların geçici olduğunu ve asıl olanın dava ve dava bilinci olduğunu vurgulayan İlçe Başkanı Av.Aydoğan Ahıakın,  gecede yaptığı konuşmada “Kuruluşundan bugüne kadar emek vermiş fedakarca çalışmış kurucu ve emektar teşkilatımızla birlikte olmaktan gurur duyuyorum. Ebediyete intikal etmiş olan teşkilat mensuplarımıza ise  Allahtan rahmet diliyorum. Vefa dendiğinde Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gelir. AK Partinin kaderi milletimizin kaderi ile birleşmiştir. Kadıköy teşkilatı olarak 24 Haziran seçimlerinde kapı kapı dolaştık. Biz sözümüzü tuttuk. Recep Tayyip Erdoğan´ı yeni sistemin ilk Başkanı yaptık, bundan dolayı Allah hepinizden razı olsun. Görev ve makamların hepsi de resmiyettir. Asıl olan davadır dava bilincidir. Derdi millet olanın davası bitmez. 31 Mart Yerel seçimlerinde de inşallah İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy´e mührümüzü vuracağız. Bunu hep birlikte çalışarak başaracağız. Kadıköy´ü de kaybolan yıllardan, özlenen yıllarına hep beraber kavuşturacağız. Büyükşehir Belediyesi´nin Kadıköy´de yaptığı yatırım miktarı 3.3 milyar TL´dir. Kadıköy Belediyesi´nin Büyükşehir´den aldığı bütçeye baktığımız da, ilk 5 arasında bulunmasına rağmen , diğer belediyeler teknoloji konuşurken biz halen kaldırım konuşuyoruz, mahallelerde verilen usulsüz ruhsatları konuşuyoruz. Çok vizyonlu ve donanımlı bir belediye Başkan adayımız var. Bu akşam onu sizlerle buluşturuyoruz. Bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere teşekkür ediyorum “dedi

 /resimler/2019-1/19/1309471792685.jpg

Geceye katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ise İstanbul´un en büyük ilçelerinden ve fazla ödenek alan ilçelerin başında gelen Kadıköy´de vatandaşların yeteri kadar hizmet alamadığını söyledi. Kadıköy´ün Ak hizmetlerle tanışma vaktinin geldiğini belirten Demiröz şunları söyledi :

 

AK HİZMETLERLE TANIŞMA VAKTİ GELDİ

 “Kadıköy´de toplantı yapacak bir salon olmadığı için Ataşehir Öğretmen Evi´ne gelmek zorunda kalınıyor ise bu Belediyenin ne kadar beceriksiz olduğunun bir göstergesidir. İnşallah 31 Martta sizlerle birlikte Ak hizmetlere kavuşacaktır.  Belediye Başkan adaylarını belirleme süreci çok zor bir süreçtir.  O kadar çok başarılı insan arasında tercih yapmak zordur. Ancak sıra İstanbul´a gelindiğinde, sayın Genel Başkanımız hiç tereddüt etmeden Kadıköy´e bir kadın aday koyacağız dedi. Özgül Özkan Yavuz´u aday göstereceklerini söyledi. İnşallah Kadıköy adayımız ile hizmetin ne olduğunu görecektir. Türkiye son yıllarda, 1. dünya savaşının kalıntıları ve o beyinli insanların pensesinin içerisine sıkıştırılmak isteniyor. Türkiye´yi yönetmek çok kolay değil. İnsanların kalbinde Recep Tayyip Erdoğan olduktan sonra hiç merak etmeyin. İstanbul´da çok şeyler yapıldı. Hava kirliliğinden, susuzluk, trafikten ve çöp dağlarından bıkmıştık. Kadıköy kazanılmaz diyenlere , 1994 yıllarında Büyükşehir içinde aynı şeyleri söylüyorlardı. 31 Martta inşallah Kadıköy´de bu başarıyı yakalayacaktır. İnşallah bugünden itibaren tahminlerinizden fazla piyasaya para sürülecek. Bu enflasyonu coşturacak kadar değil. Müteahhit , üretici ve çiftçinin alacağı var. Bütün bu alacaklar inşallah seçimlere kadar piyasaya girecektir. Dolayısıyla sıkıntılar hafifleyecektir. Bugün kendi savunma sanayisi ile ayakta durmayı başaran bir ülkeyiz. Hep birlikte olacağız. Önce Kadıköy, sonra İstanbul´u ve Türkiye´yi alacağız “

 /resimler/2019-1/19/1310223980244.jpg

KADIKÖY´Ü ALMAYA GELDİK.

 

Kadıköy´ün hak ettiği yerde bulunmadığını dile AK Parti Kadıköy Belediye Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz ise gecede büyük bir ilgi gördü. Teşkilat mensupları ile tanışan Yavuz, kuruluştan bugüne kadar emeği geçen teşkilat mensupları ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu belirterek “ AK Kadrolar olarak yola çıkıldığı ilk günden bu yana partimiz pek çok zorluklardan ve aşamalardan geçildi. Ancak bütün bunlara rağmen, yılmadan usanmadan bu şevk ve azimle devam dedik, ilelebet devam diyeceğiz. Türkiye´nin Ak Parti´ye ihtiyacı var. Ak Partinin de sizlere ihtiyacı var. Partiye kayıt anlamında aranıza yeni katıldım. 23 yıl devlet memurluğu yaptığımız için kayıt olamadık. Ancak gönül verdik, destek verdik. Şimdi partimizin bir üyesi olmaktan gurur duyuyorum.  Biz ne zaman nerde olursak olalım, dava bilinci olan insanlarız. İnandığı şeyler için sadece ve sadece ilkeleri ile yaşayan insanlarız. Biz bu dava için bir nefer olduğumuzun bilincindeyiz. Hangi birimize ne zaman ve nerde görev verilirse hep birlikte bunu en iyi şekilde yapacağımızdan eminim. İstanbul en büyük ilçelerinden ve zor sayılacak bir ilçedeyiz. Biz çalışmaya hazırız. Hep beraber Kadıköy´ü almaya geldik” şeklinde konuştu.

 /resimler/2019-1/19/1310504137070.jpg

İstanbul Milletvekili Osman Boyraz ise gecede yaptığı konuşmada, Genel Başkan Yardımcımız Erol Kaya´nın  bir hatırasını paylaşarak “ Yıllar önce Erol bey ilçe belediye başkanı iken, bir siyası partinin o gün sadece Sultanbeyli´de bir belediye Başkanı varmış.O Belediye başkanını yapacakları bir organizasyona davet etmek için makamına gidip davetini ilettiğinde, Sayın Başkan eline ajandayı alıp, 9 ay sonrasına randevu verir. Allaha hamd ederiz ki, bu gece aramızda Genel Başkan Yardımcısı, Milletvekilleri, Başkan adayları var. 20 yıl önceden bugüne, nerden nereye geldiğimiz ortada. Bu inançla bu idealle yola yeniden revan olursak , biz seferden sorumluyuz, zafer Allahındır “dedi.

 

Vefa Gecesi´nde kısa bir selamla konuşması yapan İstanbul Milletvekili Serkan Bayram ise “ Dilin zekatı hayır söylemektir.  Bizler yola çıktık. Bizler sefere çıktık. Seferin sonunda da inşallah zafer vardır. Kadıköy´ü AK Parti ile buluşturacağız. AK Parti bugüne kadar çok zor işler başardı, bugünde bunu başaracak güce ve kadroya sahiptir. Bunu hep beraber başaracağız” ifadelerini kullandı.

 

AK Parti´nin Kadıköy´de kurucu başkanlığını yapan eski İlçe Başkanı  Ömer Abamor ise yaptığı konuşmada , ilk günkü heyecanla çalışmaya devam edeceklerini söyledi. Bu seçimlerin çok önemli olduğuna vurgu yapan Abamor “İlçe başkanımızın ahde vefa göstererek düzenlediği bu akşamda  sizlerle birlikte olmaktan gurur duydum. Kurucusu olmaktan gurur duyduğum siz teşkilat mensuplarımız ile birlikte bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Her seçimden önce klasik olarak söylenen “Bu seçim çok önemli” vurgusunu bu seçimlerde de söyleyeceğiz. Çünkü  bu gerçekten çok önemli bir seçim. Yeni geçtiğimiz başkanlık sisteminde muhalefet ve bir  takım odakların, meşruiyeti tartışacakları ve buna bahane arayacakları bir seçim. Ülkemizin bekası ile ilgili bir seçim. O yüzden değerli teşkilat mensuplarımız, bu Türkiye´nin genelini ilgilendiren bir seçim olduğu için öncekilere oranla daha fazla çalışacağız. Kadıköy prestij bir ilçe ve Büyükşehir´e oy kazandıran bir ilçe. Buradaki adayımızın alacağı bir oy, Büyükşehir Belediyesinin alacağı bir oydur. AK Parti teşkilatı bu azim ve bilinçle çalışacaktır. Biz inanmış ve inançlı bir kadroyuz. Biz inanarak bu yolda gayret gösterirsek, burada AK Parti kazanacaktır. Bu seçimlerde inşallah hep birlikte daha fazla çalışarak kazanacağız “ dedi.

 

Bize umut bağlamış mazlum coğrafyaların kaderinin değişmesi için hep birlikte çalışılması gerektiğini belirten il yönetim Kurulu Üyesi Av. Akın İlhan “Kuruluşundan bugüne terini akıtan arkadaşlarla birlikten mutluyuz. Vefanın hatırlamak değil, unutmamak olduğunu öğrendik. Biz bu yolda devam eden ilçe başkanım ve ekibi ile birlikte 24 Haziran´da başarılı bir sınav verdik.  Bize umut bağlamış ve mazlum coğrafyaların kaderinin değişmesi için çok gayret göstermemiz gerektiğini bilen bir teşkilat şuan burada birlikte olmaktan şeref duyuyorum. İstanbul´un 39 ilçesinde istişare programları düzenlendi. Bir araya gelmek başlangıçtır. Bir araya gelip çalışmak ise başarıdır. İnşallah biz birlikte çalışarak 31 Mart sonrası Kadıköy´ü Ak Partili belediye ile tanıştıracağız” dedi.

 

 Katılımın oldukça yüksek olduğu gecede Başkan Adayı Özgül Özkan Yavuz teşkilat mensupları ile bol bol fotoğraf ve selfi çekerek sona erdi.

 

/resimler/2019-1/19/1313312733969.jpg

 

 

 

 /resimler/2019-1/19/1311378356725.jpg/resimler/2019-1/19/1311597888423.jpg/resimler/2019-1/19/1312187576338.jpg/resimler/2019-1/19/1312479608099.jpg

 /resimler/2019-1/19/1313577890887.jpg

 
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: KADIKÖY AHDE VEFA GECESİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
İstiklal Marşı Okumayan Birine  Yardımı Kabullenemeyiz
İstiklal Marşı Okumayan Birine Yardımı Kabullenemeyiz
AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Erikçi, Maltepe Belediyes Meclis toplantısında gündeme gelen Adalar Belediyesi´ne yapılmak istenen akaryakıt yardımına tepki gösterdi .
Cem Vakfı´ndan Ali Kılıç´a Ağır Sözler
Cem Vakfı´ndan Ali Kılıç´a Ağır Sözler
Cem Vakfı Genel Başkanı Ali Kılıçın cemevi arazisini Süreyyapaşa Vakfı üzerinden ele geçirmesine sert tepki gösterdİ.
Cumhurbaşkanı´ndan ABD´ye Sert Tepki
Cumhurbaşkanı´ndan ABD´ye Sert Tepki
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, ABD Temsilciler Meclisi´nin 1915 olaylarını ‘soykırım´ olarak tanıması ve Barış Pınarı harekâtı nedeniyle yaptırım uygulanmasını öngören kararlarına, “Tanımıyoruz” diyerek tepki gösterdi. Erdoğan “Tarihleri soykırım, kölelik, sömürü lekeleriyle dolu bir ülkenin Türkiye´ye söz söyleme, ders verme hakkı olamaz” dedi. “İpe sapa gelmez iddialarla yaptırım uygulamak istiyorlar. FETÖ´nün yıllarca piyasada dolaştırdığı iddialara dayandırılan ve hiçbir tutarı olmayan bu tasarıyı da şiddetle reddediyoruz. Amerika, bir FETÖ´ye mahkûm olacak kadar küçüldü mü?”
Eyleme Barikatlı Çözüm
Eyleme Barikatlı Çözüm
Maltepe Belediyesi işçi eylemine barikatlı çözüm buldu
KADIKÖY´DE DANIŞMA MECLİSİ COŞKUYLA YAPILDI
KADIKÖY´DE DANIŞMA MECLİSİ COŞKUYLA YAPILDI
AK Parti Kadıköy ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenen Danışma Meclisi büyük bir coşkuyla gerçekleşti. Danışma Meclisi´nde konuşan İl Başkanı Bayram Şenocak, AK Parti´nin bir dava hareketi olduğunu belirterek “ Azim, inanç ve kararlılıkla daha çok çalışarak 2023 hedeflerine ülkemizi ulaştırmaya kararlıyız “ dedi
Maltepe Belediyesi Soru Önergesi Yağmuru
Maltepe Belediyesi Soru Önergesi Yağmuru
Maltepe Belediyesi Ekim ayı Meclis toplantısında Ak Partili Meclis üyelerinden önerge yağmMaltepe Belediyesi Ekim ayı Meclis toplantısında Ak Partili Meclis üyeleri çok sayıda soru önergesi verdi
Ankara ve İstanbul´a Kayyum Ataması İddialarına Soylu´dan Cevap
Ankara ve İstanbul´a Kayyum Ataması İddialarına Soylu´dan Cevap
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı bir televizyon programında gündemdeki soruları yanıtladı. "İstanbul ve Ankara Büyükşehir Belediyelerine kayyum atanacak” iddialarıyla ilgili konuşan Bakan Soylu, "Böyle bir şey söz konusu değil" dedi.
Yeni Parti Sorusuna Net Yanıt
Yeni Parti Sorusuna Net Yanıt
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,yeni parti iddialarıyla ilgili "Partimin içerisindeki muvazzaf milletvekili arkadaşlarımın içerisinde böyle bir şey söz konusu değil. Partimle ilişkisi olmayanların bu tür çalışması varsa ayrı konu" dedi.
 Mehdi Eker, “Belediye Güvenilir Ellerde Olmazsa Eğer Günlük Hayatın Kalitesi Düşer”
Mehdi Eker, “Belediye Güvenilir Ellerde Olmazsa Eğer Günlük Hayatın Kalitesi Düşer”
Kadıköy´de Doğu, Güneydoğulu iş insanları ile bir araya gelen Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı ve Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, “Benim işim şahsiyetlerle değil, zihniyet. Ben hep zihniyete bakarım” diye konuştu.
Kılıçdaroğlu´dan Hakimlere Hakaret Dolusu Açıklama
Kılıçdaroğlu´dan Hakimlere Hakaret Dolusu Açıklama
Kemal Kılıçdaroğlu, "Hakim dediğin kişi siyasi baskılara boyun eğmez. Vicdanıyla adaletle karar verir. O 7 hakim YSK içindeki çetenin organlarıdır.
Ak Partiden Teşkilatlara Ramazan Uyarısı
Ak Partiden Teşkilatlara Ramazan Uyarısı
AK Parti´den belediyelere gönderilen mesajda, "Daha çok bu ramazan çat kapı iftarlarla vatandaşlarımızın gönüllerine misafir olmalıyız" denildi.
Maltepe´deki Usulsüzlük Yargıya Taşınıyor
Maltepe´deki Usulsüzlük Yargıya Taşınıyor
AK Parti Maltepe İlçe Başkanlığı, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri´ne ilişkin Maltepe´deki usulsüzlük iddialarını yargıya taşıdı.
Maltepe´de Oy Sayımı Sona Erdi
Maltepe´de Oy Sayımı Sona Erdi
Maltepe´de tüm sandıklarda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine ait oy pusulalarının sayımı tamamlandı
Mazbata Verilmesin Başvurusu
Mazbata Verilmesin Başvurusu
AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, İstanbul İl Seçim Kuruluna verdikleri dilekçe ile YSK´ya yapılan itirazlar sonuçlanana kadar İstanbul´da mazbata düzenlenmemesini talep ettiklerini söyledi
Oy Verme İşlemi Başladı
Oy Verme İşlemi Başladı
31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 32 ilde seçmenler, saat 07.00´den itibaren sandık başına giderken, diğer illerde de oy verme saat 08.00´de başladı.
Yenikapı´da Tarihi Miting
Yenikapı´da Tarihi Miting
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dövizde son günlerde yaşanan dalgalanma ile ilgili finans sektörüne uyarılarda bulunarak, "Kalkıp da piyasadan dövizleri toplayıp ‘döviz yükselecek´ gibi provokatif eylemlerin içine giriyorsanız bunun bedelini çok ağır ödeyeceksiniz. Hepinizin kimliğini biliyoruz. Seçim sonrası bunun faturasını size ağır keseceğim" dedi.
CHP´DEN TERSİNE ADALET YÜRÜYÜŞÜ
CHP´DEN TERSİNE ADALET YÜRÜYÜŞÜ
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu´nun İstanbul Maltepe´de Ali Kılıç´ı aday göstermesi sonrasında Maltepe ilçe teşkilatı üyeleri dün saat 11.00´de Ankara´ya yürüyüş başlattı.
SOLDA YARIŞ KIZIŞIYOR ; İMAMOĞLU´NA KARŞI KARAOĞLAN
SOLDA YARIŞ KIZIŞIYOR ; İMAMOĞLU´NA KARŞI KARAOĞLAN
DSP, İstanbul´da güçlü adaylarla yerel seçime giriyor. Şişli´de Mustafa Sarıgül, İBB´de ise sol bileşenlerin oyunu alabilecek olan Karaoğlan lakaplı Akademisyen Seyfi Ergül´ü aday göstereceği konuşuluyor.
AYDOĞAN AHIAKIN´DAN MHP´YE ZİYARET
AYDOĞAN AHIAKIN´DAN MHP´YE ZİYARET
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. Aydoğan Ahıakın , MHP Kadıköy İlçe Başkanı Zeki Cemal Çeliker´i ziyaret ederek, Cumhur ittifakı kapsamında 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine dair istişarelerde bulundu.
KADIKÖY´ÜN ÇÖZÜLEMEYECEK SORUNU YOK”
KADIKÖY´ÜN ÇÖZÜLEMEYECEK SORUNU YOK”
31 Mart Mahalli idareler Seçiminde aday olan Özgül Özkan Yavuz, Kadıköy´ün iyi bir şehir plancısı Belediye Başkanı ile çözülemeyecek hiçbir sorununun olmadığını söyledi. Ekonomik ve kültürel olarak müthiş bir potansiyele sahip olan Kadıköy´ün içine kapanık olduğunu belirten Yavuz, “Büyük bir potansiyelin üstünde sessiz sedasız oturuyoruz” dedi.
İstanbul´a Binali Bey Yakıştı
İstanbul´a Binali Bey Yakıştı
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Demokrasi yerelde başlar, yerelde eğer demokrasiyi güçlü tutarsak, Ankara´yı da güçlü tutarız. Buna çok dikkat edip hassasiyeti unutmayacağız” dedi.
KADIKÖY ADAYI AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BULUŞTU
KADIKÖY ADAYI AK PARTİ TEŞKİLATI İLE BULUŞTU
AK Parti Kadıköy Belediye Başkan adayı belli oldu. 2019 Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Kadıköy Belediye Başkan adayı olarak Özgül Özkan Yavuz, İlçe Başkanlığı´na gelerek teşkilat ile buluştu.
Kadiköy´ün Adayı özgül Yavuz
Kadiköy´ün Adayı özgül Yavuz
İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri ve KADEM Yönetim Kurulu Üyesi Özgül Özkan Yavuz, Kadıköy den Belediye Başkan adayı olarak gösterildi.
Tuzla 3. kez Şadi Yazıcı İle Yola Devam
Tuzla 3. kez Şadi Yazıcı İle Yola Devam
AK Parti Tuzla´da 3. kez Şadi Yazıcı ile “yola devam” dedi
 AK Parti Pendik Başkan Adayı Ahmet Cin Oldu
AK Parti Pendik Başkan Adayı Ahmet Cin Oldu
AK Parti İstanbul büyük şehir ve ilçe belediye başkanlarını 29 Aralık 2019 cumartesi günü Sinan Erdem spor salonunda düzenleyeceği törenle açıklayacak Kaynak: AK Parti Pendik Belediye Başkan adayı Ahmet Cin oldu
Seçim Çalışmalarında Afiş Ve Bayrak Kirliliğine Son
Seçim Çalışmalarında Afiş Ve Bayrak Kirliliğine Son
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ´AK Parti olarak 31 Mart 2019 seçim döneminden başlayarak gürültü ve görüntü kirliliği oluşturan propaganda yöntemlerini tamamen terk ediyoruz´ dedi.
KADIKÖY İLÇE TEŞKİLATINDA GÖRKEMLİ İSTİŞARE TOPLANTISI
KADIKÖY İLÇE TEŞKİLATINDA GÖRKEMLİ İSTİŞARE TOPLANTISI
Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare Yemeğine katılan Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, bugüne kadar yapılan tüm yerel ve genel seçimlerde başarılı olmayanlar değişik şekillerde partimizin önünü kesmeye çalıştıklarını ancak muvaffak olamadıklarını söyledi. Kadıköy İlçe Başkanı Av. Aydoğan Ahıakın ise, önceki seçimlerde olduğu gibi bu kadroların önce İstanbul sonra da Kadıköy´e mührünü vuracağını belirtti.
Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin Başvurular Uzatıldı
Belediye Başkan Aday Adaylığı İçin Başvurular Uzatıldı
AK Parti´de, normal takvimde bugün bitmesi planlanan ´2019 Mahalli İdareler seçimleri Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvuruları´nın tarihi uzatıldı.
KADIKÖY´DE BÜYÜK BULUŞMA
KADIKÖY´DE BÜYÜK BULUŞMA
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığı, kuruluştan bugüne kadar görev yapan yönetim kurulu üyeleri düzenlenen istişare toplantısında bir araya geldi.
Erdoğan´dan Bahçeli´ye ´Af Ve İttifak´ Yanıtı
Erdoğan´dan Bahçeli´ye ´Af Ve İttifak´ Yanıtı
AK Parti grup toplantısında konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Yeni yönetim sisteminin inşası gibi temel konularda ittifak içinde olmak, iki partinin aynı çizgiyi takip etmesini gerektirmiyor. AK Parti ve MHP iki ayrı partidir. Farklı düşündüğümüz konularda kendi yolumuzu takip ederiz." dedi.
Başkan Erdoğan´dan "Şatafattan Uzak Durun" Uyarısı
Başkan Erdoğan´dan "Şatafattan Uzak Durun" Uyarısı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, yerel seçim öncesinde kritik uyarılarda bulundu.
Pazartesi´den İtibaren Belediye Başkan Aday Adayları Belirlenmeye Başlıyor
Pazartesi´den İtibaren Belediye Başkan Aday Adayları Belirlenmeye Başlıyor
AK Parti´nin Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, belediye başkanlarının şimdilik flu olan fotoğraflarının Ekim ayında netleşeceğini belirterek “ Pazartesi gününden itibaren aday adaylarını belirlemeye başlayacaklarını belirtti”
AK Parti´nin Yeni A Takımı Belli Oldu
AK Parti´nin Yeni A Takımı Belli Oldu
AK Parti´nin yeni Merkez Karar Yürütme Kurulu (MKYK) belli oldu.
CHP, Adım Adım Kurultaya Doğru
CHP, Adım Adım Kurultaya Doğru
CHP´de genel başkan değişimi isteyen partililer, olağanüstü kurultay toplanması amacıyla imza toplamaya başladı.
Bülent Tezcan Tazminata Mahkum Edildi
Bülent Tezcan Tazminata Mahkum Edildi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın avukatı Hüseyin Aydın, CHP´li Bülent Tezcan´ın Erdoğan´a yönelik sarf ettiği "faşist diktatör" ifadesi için 30 bin TL´lik manevi tazminata mahkum edildiğini bildirdi.
İşte Yeni Kabine
İşte Yeni Kabine
Yeni sistemin ilk Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yeni kabineyi açıkladı. İşte isim isim tam liste...
Yeni Sistem, İlk Başkan
Yeni Sistem, İlk Başkan
Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM´ye girerken ayakta alkışlandı ve tarihi törenle yemin etti. Anıtkabir´i ziyaret eden Cumhurbaşkanı, daha sonra Beştepe´ye geçti. Beştepe´deki törene onlarca yabancı devlet başkanı ve başbakan katılıyor.
AK Parti´de Yeni Meclis Başkanvekili ve Grup Başkanvekilleri Belli Oldu
AK Parti´de Yeni Meclis Başkanvekili ve Grup Başkanvekilleri Belli Oldu
AK Parti´nin yeni dönemde meclis başkanvekilleri ve grup başkanvekilleri belli oldu.
Erdoğan´ın Rekor Kıran Unutulmaz Konuşması
Erdoğan´ın Rekor Kıran Unutulmaz Konuşması
Erdoğan´ın unutulmaz konuşması: Zaferin sahibi Allah´tır
SEÇİM ZAFERİ KLASİĞİ
SEÇİM ZAFERİ KLASİĞİ
Seçim Zaferi sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı balkon konuşmasında, "Hemen yarından itibaren milletimize verdiğimiz sözlerimizi yerine getirmek için başlıyoruz. Televizyonlarda herhalde dinlediniz, takip ettiniz. Meclis toplanıp cumhurbaşkanlığı yeminine kadar bu çalışmaları tekrar gözden geçireceğiz" dedi
Mitinglerin Babasi Yenikapı Mitingi
Mitinglerin Babasi Yenikapı Mitingi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yenikapı etkinlik alanında gerçekleştirilen AK Parti´nin Büyük İstanbul Mitingi´ne halka seslendi. "En baba mitingimizi İstanbul´da yapıyoruz. Bugün yine muhteşemsin İstanbul, bugün yine destan yazıyorsun İstanbul. Ben inanıyorum, İstanbul´da bu iş bitmiş, İstanbul Allah´ın izniyle kararını vermiş. 24 Haziran demokrasi bayramımız şimdiden hayırlı olsun."
MUSTAFA ATAŞ “ÖNÜMÜZDE TARİHİ BİR DÖNEMEÇ VAR “
MUSTAFA ATAŞ “ÖNÜMÜZDE TARİHİ BİR DÖNEMEÇ VAR “
Gençlere önemli açıklamalarda bulunan Ataş, “Önümüzde 24 Haziran seçimleri gibi önemli bir tarihi dönemeç daha var. Niye tarihi dönemeç? Ülkelerin toplulukları, milletleri eline geçen fırsatları eğer doğru değerlendirmezlerse, o doğru değerlendirilmeyen zamanlar ve fırsatlar bazen bir milletin 50 yılına, 100 yılına, 200 yılına, 500 yılına mal olur” dedi.
CHP heyeti Yunanistan´a alınmadı
CHP heyeti Yunanistan´a alınmadı
Cumhuriyet Halk Partisi´nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, Yunanistan ve Bulgaristan´da ziyaretlerde bulunmak amacıyla İpsala Sınır Kapısından yurt dışına çıktı. Heyette bulunan CHP´li bazı milletvekilleri, belediye başkanları ve gazetecilerin geçişine izin verilmedi.
Cumhur İttifakı Ne Kadar Sürecek ?
Cumhur İttifakı Ne Kadar Sürecek ?
Seçimlere ittifak yaparak girme kararı alan AK Parti ve MHP´nin oluşturduğu Cumhur İttifakı´na ilişkin protokolün hazırlıkları başladı.
Erken Seçim 24 Haziran´da
Erken Seçim 24 Haziran´da
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Önümüzdeki seçimlere ittifak içinde girme konusunda mutabık bulunduğumuz Sayın Bahçeli ile yaptığımız istişareler neticesinde seçimlerin 24 Haziran 2018 tarihinde Pazar günü yapılmasına karar verdik” dedi.
AK PARTİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANI AHIAKIN
AK PARTİ KADIKÖY İLÇE BAŞKANI AHIAKIN
Kadıköy´de yapılan 6.Olağan Kongrede İlçe Başkanlığı görevini devralan Av.Aydoğan Ahıakın, kutlu davanın bir ferdi olmaktan gurur duyduğunu belirterek “ Ak Parti Kongrelerinin bir kaybedeni yoktur” dedi
Ak Parti Kadıköy´de Ahıakın Dönemi
Ak Parti Kadıköy´de Ahıakın Dönemi
AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yapılan istişareler sonucunda AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığına Av. Aydoğan Ahıakın atandı.
KADIKÖY´DE AYDOĞAN AHIAKIN SESLERİ
KADIKÖY´DE AYDOĞAN AHIAKIN SESLERİ
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanlığında yaşanan değişimden sonra İlçe Başkanı olarak kime görev verileceği merak edilirken yoklamalarda ve Kadıköy´de kulislerde Aydoğan Ahıakın´ın ismi ön plana çıkıyor.
YİNE SKANDAL, YİNE KADIKÖY BELEDİYESİ
YİNE SKANDAL, YİNE KADIKÖY BELEDİYESİ
Kadıköy, Caddebostan´da bulunan Kültür Merkezi´nin Pasta-Cafe bölümü yaklaşık 5 yıl önce kiraya verilmişti. Ancak kiracı kiralanan bölümden iki kat fazla alanı işgal etmesi Sayıştaş tarafından tespit edilmesine rağmen, olaya sessiz kalan Kadıköy Belediyesi hakkında Savcılığa suç duyurusunda bulunuldu.
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Şahin, Yeni Yıla İnşaat İşçileriyle Birlikte Girdi
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Şahin, Yeni Yıla İnşaat İşçileriyle Birlikte Girdi
AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, yeni yıla inşaat işçileri ile birlikte girdi
Erdoğan´dan Ataşehir Göndermesi
Erdoğan´dan Ataşehir Göndermesi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP´li Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi´nin görevden uzaklaştırılmasına ilişkin açıklama yaptı.
DOLAR
5.7470
EURO
6.3352
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
-Global ısınma yükselen deniz seviyesi 2050 yılında shangai ve deniz kıyısındaki Çin şehirlerinde büyük sellere neden olacak.bu sellerde 76 milyon kişi evsiz kalacak. -Üzerinde barkodu olan ilk ürün Wringleys marka sakızdır. -Kereviz yerken harcanan ka

İlginç Bilgiler 3